Program PIT 2013

Program PITy 2013 - profesjonalne i łatwe PITy 2013

Pit 37 online

2014-01-23

 PITy za 2013/2014 rok

Rozliczenie zeznania dla przychodów z zagranicy to nie jest łatwa sprawa, dlatego też należy w takim przypadku poprosić o wykonanie formularza PIT u specjalisty, na przykład u doradcy podatkowego.

program pity 2013 2014

Mamy dla Państwa darmowy program do PIT w wersji do pobrania na osobisty laptop. Za jego pomocą także możemy wypełnić wszelkie formularze PIT za 2013 rok czyli PIT-36L, PIT-36, PIT-28, PIT-39, PIT-38, PIT-37. Co więcej program sam zaproponuje Ci dodanie pit 37 apendyksów do Twojego zeznania fiskalnego.

Formularz PIT 36 rozliczenie 2013/2014. Formularz PIT-36 przeznaczony jest dla podatników, którzy prowadzą pozarolniczą działalność gospodarczą. W poniższym tekście przedstawione zostaną najważniejsze informacje dotyczące tej formy rozliczenia podatkowego.

Pit-36l sporządzą wyłącznie Panu lub Pani prowadzący działalność gospodarczą, którzy najdalej do dnia 20 stycznia 2014 r. złożyli do Urzędu Finansowego oświadczenie, że chcą się rozliczać w postaci liniowej.

Apendyksy w blankiecie PIT-37 są często zapominanym wymogiem podczas wypełniania formularza. Informacje na ich temat należy zamieścić w części J. Poprzez załączniki w deklaracji PIT-37 Urząd Skarbowy dokładnie precyzuje nasze wydatki, a przez to przysługujące nam ulgi. Brak dołączenia załącznika może owocować potrzebą wysyłania korekt, a w konsekwencji wydłużenie się całkowitego procesu rozliczeniowego. Aby o tym nie zapomnieć, warto skorzystać ze specyficznego programu, który pomoże nam dobrze przygotować załączniki do zeznaniu PIT-37.

Ulgę na dzieci nie może uwzględniać podatnik płacący podatek na zasadach ryczałtu ewidencjonowanego od przychodu (jest to Pit-28), tworzący deklarację ze sprzedaży akcji albo innych dochodów kapitałowych (jest to Pit-38), płacący podatek liniowo w wysokości 19 procent, składający druk PIT za podatek ze odpłatnego zbycia posesji (jest to Pit-39).

W formularzu PIT-28 nie mamy możliwości skorzystania z rozliczenia wspólnego. Jest to dopuszczalne jedynie pit 37 w przypadku kiedy pozyskane dochody zdobyliśmy z pit 37 prywatnego najmu na przykład mieszkania, a nie jest to prowadzone w ramach działalności gospodarczej.

W przypadku rozliczenia się łącznie z żoną albo jako podatnik wychowujący samotnie dziecko, może się przytrafić, że jeden z małżonków może tworzyć PIT 37 (na przykład z tytułu stosunku pracy), a drugi małżonek musi korzystać z PIT-36 (na przykład własny interes). W takiej sytuacji rozliczenia się wspólnie dokonać trzeba na PIT 36.

Blankiet PIT-36 a rozliczenie wspólne w małżeństwie pit 37 za pit 37 2013 rok. Nie istnieje możliwość rozliczenia się poprzez PIT-36, jeżeli podatnik, małżonek lub dziecko: - uzyskują przychody opodatkowane kartą podatkową, - uzyskują przychody, które rozliczają się korzystając z PIT-36L, - uzyskują przychody podlegające przepisom o podatku tonażowym, - uzyskują przychody, w przypadku których konieczne jest rozliczenie się poprzez PIT-28.

Prezentowana aplikacja Pity 2014 online pomoże Ci nie tylko w obliczeniach, ale również przeprowadzi Cię krok po kroku przez wypełnianie PIT za 2013 rok. Nie czekaj dłużej! Już dziś możesz mieć rozliczenie roczne 2013 za sobą. Wypełnij PIT przez internet lub pobierz darmowy program PIT.

Tworzenie rocznych druków PIT rocznych to niewymownie trudna i niewdzięczna robota, dlatego warto wykorzystać do tej pracy najlepsze narzędzia, najlepiej prosty w obsłudze, darmowy i nadzwyczaj wydajny program do formularzy rocznych PIT.

Przedstawiony program do PIT za 2013 rok zdecydowanie upowszechnia rozliczenie się z podatku za przeszły rok. Dla osób, które są jakkolwiek zielone w tematyce podatkowej przygotowaliśmy przewodniki do wypełnianie PITów.

Za asystą tego programu do PIT wyślesz własne zeznanie podatkowe do Urzędu Fiskalnego drogą elektroniczną!

pit 28 pobieranie potwierdzenia

pit 37

Uwzględniając w Picie odliczenie na malucha osoba sporządzająca formularz PIT napisać musi liczbę dzieci i numery PESEL dzieci, a w wypadku niedostatku owych numerów - imiona, daty urodzenia, nazwiska dzieci.

Wyszukujesz dobrego i gratisowego programu do deklaracji PIT-37? Doskonale trafiłeś! Z myślą o polskich podatnikach przygotowaliśmy szybką, intuicyjną i co najważniejsze bezbłędną aplikację do wypełniania PIT-37. Prezentowany program możesz zarówno pobrać na własny komputer, jak i uruchomić przez internet (program pit-37 online). Obie wersje działają w taki sposób. Od Ciebie zależy, z której jest Ci wygodniej skorzystać. Za pomocą tego programu wypełnisz nie tylko PIT-37, ale również inne zeznania podatkowe wraz z załącznikami. Podsumowując za pomocą pit 37 prezentowanego programu do PIT wypełnisz NIP 2, PIT/ZG, PIT-36, PIT-36l, PIT-2K, PIT-39, PIT-28, PIT-38, PIT/B, PIT/O, PIT-37, ZAP 3 i wszystkie inne załączniki do zeznań podatkowych.

Zeznanie można złożyć z aneksami. Załączniki, które można dołączyć do zeznania PIT 37 tj. PIT O, PIT D lub PIT 2K są dołączane automatycznie po wpisaniu ich liczby do odpowiednich pól wskazujących ilość załączników. Jest to działanie automatyczne, zatem program do pit 2014 sam wygeneruje załączniki, jeżeli będą konieczne.

Najszybszym, a równolegle najlepszym sposobem na rozliczenie PIT jest pobranie programu PITY 2013, wypełnienie i wysłanie deklaracji do Urzędu Skarbowego przez internet!

Pit 2013 gov

2014-01-22

 Pity za 2013/2014

Deklaracja PIT-28 wraz z obowiązującymi załącznikami, w których dokonamy wszelkich odliczeń podatkowych i nie tylko, nie należy składać jak w większości przypadków do 30 kwietnia, lecz 31 stycznia danego roku rozliczeniowego.

Podstawową zaletą aplikacji umożliwiającej wypełnienie zeznań podatkowych jest możliwość wypełniania wielu różnych zeznań, także dla różnych podatników. Istnieje możliwość zapisywania oraz edytowania danych wprowadzonych do deklaracji PIT – 37. Po wysłaniu w prosty sposób podatnik może sprawdzić status i wydrukować potwierdzenie.

Deklarację PIT-37 wypełniamy pod warunkiem, że uzyskujemy zyski wyłącznie poprzez płatników podatku dochodowego np. od firmy w pity 2013 jakiej pracujemy, z emerytury lub z organu rentowego .

druk pit d 2013 program

Dobre rozliczenie formularza PIT-39 umożliwia dostarczany przez nas program. Jest dozwolone z niego korzystać po powieleniu na dysk laptopa lub online. Aplikacja ta pomaga w realizowaniu obliczeń, uzupełnianiu rubryk a także umożliwia złożenie deklaracji PIT-39 drogą internetową. Sprawdź teraz!

Osoby osiągające dochody z tytułu wynajmu nie profesjonalnego przesyła PIT 28, gdy poinformował do 20 pity 2013 dnia miesiąca następującego po miesiącu zdobycia początkowego przychodu z tytułu najmu okazjonalnego, dzierżawy, poddzierżawy, podnajmu oraz umów o pokrewnym zakresie - w wypadku początkowego zysku w grudniu, deklarację należy dostarczyć do ostatniego dnia roku.

Na starcie każdego roku podatkowego wszyscy podatnicy muszą sporządzić swoje deklaracje roczne, np. PIT 37, PIT 36, PIT 28.

Program PITy 2013/2014 taxmachine.pl zasugeruje Ci jaki formularz wybrać (PIT 36, PIT 37 lub inne), następnie podpowie jakich dowodów będziesz potrzebować, aby efektywnie wypełnić deklarację.

W internecie da się odszukać niesamowicie dużo różnych programów do tworzenia rocznych PIT, dlatego wybranie najlepszego z nich jest nie lada problemem, ściągnij program z naszej strony, jesteśmy pewni, że nie znajdziesz prostszej aplikacji do rozliczeń PITów.

W naszym serwisie wynajdziesz podobnie jak wiele pomocnych wiadomości dotyczących wypełniania innych zeznań podatkowych: PIT-39, PIT-36, PIT-37, PIT-38, PIT-36L, PIT-28.

pit 37_deklaracja_utworzony_programem_pity_2013 2014

PIT-37 jest asygnowany dla jednostek wykonujących pracę oraz zleceniobiorców, a także pity 2013 wszelkich innych mieszkańców, za jakie zaliczki za podatek wylicza i bierze płatnik. Osoby prowadzące własną jednostkę gospodarczą nie należą więc do podatników, które kreują tą deklarację PIT 37.

By rozliczyć przychody z zagranicy najlepiej jest zastosować specjalną aplikację do wypełniania druków PIT, pozwoli to nam na proste generowanie tego rodzaju dochodów bez względu na to w którym kraju świadczyliśmy pracę.

Zeznanie pit 28 mogą utworzyć także osoby, które w danym roku podatkowym osiągnęły przychody z dzierżawienia, podnajmowania, poddzierżawienia, najmowania, lecz każda z tych osób, aby pity 2013 zrobić użytek z ryczałtu ewidencjonowanego musi uprzednio złożyć do Urzędu Skarbowego deklarację, w jakiej wysłowiona będzie chęć wykorzystywania z tej formy opodatkowania.

Obywatel prowadzący własną firmę składa Pit-28, gdy zawiadomił nie później niż do 20 stycznia 2014 r. organ fiskalny o przygotowywaniu ryczałtem dochodów z tytułu prowadzania własnej jednostki gospodarczej. Dla osób startujących z działalnością za rok fiskalny pismo o wskazaniu ryczałtu musi być przekazane w dniu rozpoczęcia biznesu pity 2013 nie później niż w momencie otrzymania pierwszego przychodu.

Uwzględniając zyski małego potomka (jeżeli nie jest zmuszone wysłać pity 2013 zeznanie PIT samemu, na odrębnym od rodzica druku PIT), jesteśmy zmuszeni w zamian tradycyjnego PIT-37 złożyć PIT-36.

Jeśli otrzymujesz zarobki z własnej jednostki gospodarczej i wybrałeś zasady ogólne opodatkowania, czyli według skali podatkowej, to składasz zeznanie PIT 36, wykazujesz tam przychody, koszty i zarobek z działalności, sumy należnych i uregulowanych wpłat na podatek dochodowy w czasie roku, kwoty uregulowanych składek na ZUS.

Mamy dla Państwa bezpłatny program do PIT w wersji do pobrania na osobisty komputer. Za jego asystą w podobny sposób możemy wypełnić wszelkie formularze PIT za 2013 rok czyli PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-28, PIT-39. Co więcej program sam zaproponuje Ci dodanie aneksów do Twojego zeznania fiskalnego.

Początkowa część deklaracji pit 28 jest jak zwykle przeznaczona na wybór miejsca składania formularza. Należy tam wpisać pełną nazwę pity 2013 pity 2013 Urzędu, przez który jesteśmy obsługiwani wraz z zaznaczeniem odpowiedniego miasta. Warto pamiętać, że musimy w tej części również zaznaczyć czy jest to korekta składanego zeznania czy robimy to po raz pierwszy. Tę informację należy umieścić w rubryce numer 6.

Stworzyliśmy dla Państwa gratisowy program PIT na rozliczenie 2013/2014. Za jego pomocą mogą Państwo łatwo i przyjemnie wypełnić deklarację podatkową opartą o PIT-36, PIT-37, PIT-38, PIT-36L, PIT-28, PIT-39. Moja aplikacja zaproponuje również dodanie załączników PIT jak w naszej sytuacji okażą się wymagane w celu skorzystania z ulgi podatkowej.

Kategoria: Pity 2013 | Tagi: pity 2013, pit 37, pit37, formularz pit 37, pit 37 druk, pit 37 online, pit 2013 | Brak komentarzy

Pit 37 druki

2014-01-22

Program Pit za 2014 rok

Zniżki przysługujące przy pit 37 instrukcja składaniu formularza fiskalnego PIT-37 dzielą się na odliczenia od dochodu oraz na odliczenia bezpośrednio od podatku. Do odliczeń od dochodu zaliczamy składki na ZUS i IKZE, zwroty nienależnych świadczeń, ulga na pit 37 instrukcja leki, pit 37 instrukcja ulga na rehabilitację, sprzęt rehabilitacyjny, ulga na samochód przystosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej czy ulga na Internet. Odliczenia bezpośrednio od podatku to między innymi składki zdrowotne, ulga na dzieci (prorodzinna) oraz ulga za pracę za granicą (abolicyjna).

Rozliczenie rocznych zeznań PIT to niewymownie pit 37 instrukcja skomplikowana sprawa, dlatego warto zastosować nasz software-e do tworzenia formularzy PIT, z jego pomocą sporządzisz deklarację i dostarczysz ją przez Internet bez zbędnego wysiłku.

program pit 38

Aplikacja Pity 2013 zaręcza największe zwroty podatkowe, ściągnij go za darmo już teraz i uchroń się przed rozczarowaniami, jakie na Ciebie czekają jeśli skorzystasz z innego oprogramowania.

Program PITy przygotowuje Twój PIT praktycznie samodzielnie, wprowadzasz tylko kilka kwot z druków PIT-40 czy PIT-11 i dostajesz utworzone zeznanie PIT.

Używając wszelkiego rodzaju ulg i odliczeń, zmuszeni jesteśmy dołączyć do druku PIT-37 różne dodatki, gdyż w przypadku braku tychże suplementów, ulgi nie zostaną nam naliczone.

Jeśli do dnia 20 stycznia roku skarbowego podatnik opodatkowany ryczałtem nie oświadczył o zrezygnowaniu z jednostki gospodarczej albo nie zrealizował wyboru innego sposobu opodatkowania, uważa pit 37 instrukcja się, iż wciąż prowadzi biznes objęty opodatkowaniem albo dzierżawa w postaci podatku od przychodów ewidencjonowanych.

Blankiet PIT-39 to podatek opłacany przy zbyciu nieruchomości. Wynosi on 19%. Jest niemniej płacony nie od całej ceny posiadłości, ale tylko od naszego dochodu na niej. Podsumowując sprzedając apartament za 100 tysięcy, jakie nabyliśmy za 50 tysięcy nie zapłacimy aż 19 tysięcy podatku, a jedynie 8,5 tysiąca złotych. W wypadku sprzedaży mieszkania w celu kupna innego mieszkania, w jakim mamy postanowienie bytować możemy posłużyć się ulgą mieszkaniowej, na skutek czemu zostaniemy zwolnieni z obowiązku skarbowego.

Na rynku jest co niemiara programów do rozliczenia deklaracji PIT. Tylko program PITy 2013/2014 taxmachine.pl pozwala na złożenie trudnych rozliczeń skarbowych PIT bez potrzeby odwoływania się do długich instrukcji, czytania trudnych artykułów. Fachowcy tmxp.pl przeczytali ustawy za Państwa i zadają wyłącznie łatwe pytania, na które może odpowiedzieć każda osoba nie mająca większego pojęcia o podatkach.

Niemało osób co roku ma sporo dylematów podczas wypełniania zeznań podatkowych. Bezustannie nie wiemy co w danym polu wpisać albo jakie zeznanie podatkowe powinniśmy utworzyć. Aby pomóc polskim podatników sporządziliśmy porady dla każdego rodzaju pit 37 instrukcja zeznania podatkowego. Zobacz jak wypełnić poszczególne zeznania PIT.

Ujrzyj jakie zmiany czekają polskich podatników w rozliczeniu 2013/2014. Wypełnij z nami PIT 2014. Niniejszy program obsługuje druki PIT-28, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-36, PIT-36L. W 2014 roku zmieniają się zasady korzystania z ulgi internetowej i prorodzinnej. Warto o tym przeczytać więcej, aby móc w pełni wykorzystać ulgi w 2014 roku.

pit 36 zus1

W 2014 za rok 2013 na bazie zeznania PIT-37 rozliczają się podatnicy, którzy uzyskują zysk za pomocą innego podatnika. Tłumacząc to "na nasze" znaczy to, że z PIT-37 przygotować muszą się wszyscy, jacy są zatrudnieni w fabrykach lub przedsiębiorstwach oraz równolegle nie prowadzą prywatnej działalności gospodarczej (jeśli prowadzą jednostkę wypełniają PIT-36). PIT-37 tak samo jak zeznania PIT-36, PIT-38 i PIT-39 pit 37 instrukcja musimy podarować do Urzędu Skarbowego drogą tradycyjną lub elektroniczną (e-deklaracja) do dnia 30 kwietnia 2014 roku.

Jednym z prostszych w obsłudze programów do rozliczeń PIT rocznych jest nasza aplikacja Pity 2013.

U podatników zbywających posiadłość kupioną z wybudowanym następnie na niej obiektem (na przykład domem), datą kupienia jest data kupienia parceli, a nie data przekazania do użytkowania zbudowanego budynku.

Formularz PIT-28 - zgłoś chęć używania PIT-28 za 2013 rok do 20 stycznia!.

Formularz PIT-28 - zgłoś gotowość wykorzystywania PIT-28 za 2013 rok do 20 stycznia!.

Osoba ma opcję by ująć w deklaracji ulgę od dochodu zapłaconych składek na ZUS.

W naszym serwisie epodatki.eu wynajdziesz dodatkowo wiele pomocnych wiadomości dotyczących wypełniania innych zeznań podatkowych: PIT-36L, PIT-28, PIT-38, PIT-36, PIT-39, PIT-37.

Odliczanie ujemnych dochodów z lat poprzednich wymusza na nas przesłanie do Urzędu Podatkowego PIT 36 a nie PIT 37.

Wypada też pamiętać, że PIT-39 wypełnia się również w przypadku sprzedaży: - spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu zarówno mieszkaniowego jak i użytkowego, - prawa pit 37 instrukcja do domu jednorodzinnego w spółdzielni mieszkaniowej, - prawa do wieczystego użytkowania gruntów, - udziału w nieruchomościach.

Program PITy 2014 rok

Zbycie posesji postawionej lub nabytej przed zakończeniem 2006 r. nie musi być deklarowane i nie podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym.

Na taxmachine.pl dowiesz się wszystkiego na temat zeznania PIT-37 2013/2014. Na omawianej stronie odszukasz zarazem gratisowy program, za którego pomocą utworzysz PIT-36, PIT-36L, PIT-39, PIT-37, program pit 2013 PIT-28, PIT-38. Przygotuj z nami PIT za 2013 rok przez internet!

Nasz program umożliwi Ci wypełnienie nie tylko PIT-37, ale również wszelkich potrzebnych do skorzystania z ulg załączników (PIT-2K, PIT/O, PIT/D).

PIT 28 dotyczy prowadzących pozarolniczą jednostkę gospodarczą, osiągających dochody z racji umowy dzierżawy, podnajmu, najmu, poddzierżawy albo innych kontraktów o analogicznym zakresie, jeśli umowy te nie są podpisywane w ramach prowadzonej własnej placówki gospodarczej, prowadzących indywidualnie biznes w formie spółki cywilnej osób fizycznych lub spółki jawnej.

Odejmując odliczenie na malucha osoba sporządzająca zeznanie musi wpisać liczbę dzieci i numery PESEL dzieci, a o ile brakuje tych numerów - daty urodzenia, imiona, nazwiska dzieci.

Przed wypełnieniem e-deklaracji należy szykować się na podanie poniższych danych identyfikacyjnych: pierwsze imię, nazwisko, data urodzenia, kwota przychodu wskazana w zeznaniu podatkowym bądź rocznym obliczeniu podatku za rok podatkowy o dwa lata wcześniejszy niż rok, w którym składany jest dokument w formie elektronicznej, program pit 2013 numer PESEL – jeśli podatnik ten numer posiada.

Oprogramowanie księgowe TaxMachine na bazie program pit 2013 wpisów księgowych automatycznie sporządza ewidencje VAT, deklaracje podatkowe np. VAT-7, VAT-7K, oraz sam wylicza wpłaty na podatek dochodowy, na zakończenie roku samoczynnie stworzy zeznanie roczne PIT np. PIT-28, PIT-37, PIT-36, PIT-36L którą następnie przekaże do Urzędu Skarbowego przez system e-Deklaracje.

PIT 36 to deklaracja wypełniana najczęściej przez Polaków posiadające własny biznes albo otrzymujące przychody z program pit 2013 tytułu umowy o pracę poza granicami naszego kraju.

Odliczając odliczenie na pociechę osoba sporządzająca deklarację wprowadzić musi liczbę dzieci i numery PESEL dzieci, a w przypadku braku owych numerów program pit 2013 - daty urodzenia, imiona, nazwiska dzieci.

pit 36 program 2014

Płatnicy ryczałtu od przychodów nie potrącają kosztów uzyskania profitów.

pit 0 2013 druk

Na stronach internetowych jest mnóstwo programów do rozliczenia deklaracji PIT. Jedynie program PITy 2013/2014 rozliczampodatki.pl pozwala na złożenie trudnych rozliczeń fiskalnych PIT bez potrzeby odwoływania się do długich instrukcji, czytania zagmatwanych paragrafów. Specjaliści tmxp.pl przeczytali ustawy za Państwa i zadają wyłącznie proste pytania, na jakie może odpowiedzieć każda osoba nie mająca wysokiego pojęcia o podatkach.

Załączniki do druku PIT-37 za rok 2013. Do PIT-37 dołączyć jest dozwolone PIT/O, PIT/D lub PIT-2K. Pierwszy z nich służy wykazaniu wszelkiego rodzaju odliczeń od podatku, które nie są powiązane z ulgami mieszkaniowymi. To tutaj podaje się informacje dotyczące np. ulgi internetowej, ulgi na dzieci a także złożonych w danym roku podatkowym darowizn. PIT/D służy do wykazania odliczeń wydatków mieszkaniowych w danym roku podatkowym. PIT-2K składa się razem z formularzem PIT/D i korzystają z niego podatnicy odliczający ulgę odsetkową, powiązaną ze spłatą długu na cele mieszkaniowe.

Oprogramowanie PITy 2013 to wielce pożyteczny w zastosowaniu program pomagający przy wypełnianiu jednoletnich druków skarbowych PIT.

Wspomniany program do PIT za 2013 rok zdecydowanie upraszcza rozliczenie się z podatku za przeszły rok. Program pit 2013 Dla osób, jakie są niemniej jednak zielone w tematyce skarbowej utworzyliśmy poradniki do wypełnianie PITów.

Wypełnij deklaracje roczne PIT naszym softwareem Pit 2013, jest to doskonały sposób na zrealizowanie obowiązku wobec Urzędu Podatkowego.

Wypełnianie zeznania PIT-37 za 2013 rok nie jest niczym trudnym, jeśli korzystamy z bezpłatnego programu do PIT za 2013 rok. Program nie tylko pomoże nam w dobraniu odpowiednich formularzy do sytuacji w jakiej się znajdujemy, ale również będzie nas wspierał podczas wypełniania PIT 2014. Możemy liczyć na pomoc nie tylko w wyliczeniach, ale również na wskazówki co wpisać w daną rubrykę.

Zaimplementowany w programie do księgowości PITY 2014 transparentny sposób ekspozycji danych pozwala w banalny i szybki sposób dotrzeć do wymaganych składników aplikacji i gromadzonych tam danych.

Przygotowanie druku PIT-37 za 2013 rok nie jest niczym trudnym, jeśli mamy pod ręką dobry i szybki program do PIT. Za pomocą naszego programu do PIT zeznanie podatkowe wypełnisz dosłownie w program pit 2013 program pit 2013 ciągu kilku minut. Prezentowana aplikacja sama dokona za Ciebie wszelkich porachowań, a prócz tego będzie podpowiadać Ci co wpisać w danym polu. Aby sprawnie i bezpiecznie rozliczyć się z podatku za 2013 rok pobierz program do PIT lub wypełnij zeznanie podatkowe przez internet.

PIT-37 jest typową deklaracją wysyłaną przez zleceniobiorców, pracowników i innych, za których wpłaty na taksę publiczną rozlicza i ściąga pracodawca nawet na okoliczność, gdy użytkuje się w druku za rok 2013 z ulg i odliczeń.