Program PIT 2013

Program PITy 2013 - profesjonalne i łatwe PITy 2013

Pit 2013 ministerstwo finansów

2014-01-22

 PIT 2014 rok

Nie musisz pobierać programu na własny komputer. Możesz skorzystać również z internetowej wersji naszej aplikacji. Nie ma nic wygodniejszego jak wypełnienie PIT z przeglądarki internetowej na stronie ftpa.pl.

Dzięki odliczeniom w PIT-37 jesteśmy w stanie zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych rocznie bez jakiegokolwiek wysiłku.

Korzystając z naszego program do PIT masz możliwość wypełnić każdy rodzaj formularza zeznania podatkowego wraz z załącznikami. Dowolnie może skonfigurować własną deklarację podatkową. Dodatkowo nasz program przeprowadzi Cię krok po kroku przez wypełnianie zeznania.

Aby rozliczyć zyski z zagranicy najlepiej jest skorzystać ze specjalnej aplikacji do sporządzania druków PIT, pozwoli to na trywialne rozliczanie tego wariantu dochodów bez względu na to w jakim państwie świadczyliśmy pracę.

Do wystosowania deklaracji fiskalnej przez sieć do Urzędu Fiskalnego nie potrzebujesz certyfikowanego podpisu elektronicznego. Przedłożone przez Ciebie w formularzu dane prywatne są dla urzędników potwierdzeniem Twojej tożsamości.

W zeznaniach PIT możemy potrącać zapłacone składki Zusowskie na ubezpieczenie zdrowotne i ubezpieczenie pit 2013 społeczne.

Jeżeli masz zamiar stworzyć Pity roczne to miej na uwadze, że prawdopodobnie najprościej przeprowadzisz to z nieodpłatnym programem Pity 2014.

W jakim celu wybrać wspomniany program do PIT 2014? Odpowiedź jest bardzo prosta. Oto co wyróżnia prezentowany program:- podpowiedzi w trakcie wypełniania- nie będziesz sam rozliczając się z PIT- na każdym kroku możesz liczyć na instrukcje dotyczące tego co powinieneś wpisać w danym polu, - intuicyjny interfejs, - prezentowany program podpowie Ci jakie załączniki powinieneś dodać do swojego zeznania podatkowego, - w pełni darmowy, - w pełni uniwersalny - obsługuje PIT-38, PIT-39, PIT-28, PIT-36L, PIT-36, PIT-37 oraz wymagane załączniki, - i co najważniejsze! Masz możliwość wysłać PIT pit 2013 przez internet bez wychodzenia z domu. Nie trać więcej czasu w kolejkach!

Zeznanie PIT-36 to pit, który należy złożyć do właściwego Urzędu Skarbowego do 30 kwietnia 2014 r. Aby dotrzymać terminów i wypełnić formularz prawidłowo, należałoby skorzystać z aplikacji służącej do wypełniania PIT. Jest ona dostępna na dole.

W czasie korzystania z ryczałtu możemy dokonać wielu odliczeń podatkowych. Są to między innymi, oprócz odliczeń z tytułu wpłacania składek ZUS: Ulga z tytułu przekazanych darowizn (oddawanie krwi, darowizny na kult (na przykład kościół katolicki), darowizny na cele pit 2013 użytku publicznego), Ulga rehabilitacyjna, pit 2013 Ulga internetowa.

pit d

Aneks pit 2013 PIT/O wypełniamy, gdy przysługują nam ulgi z tytułu wydatków na cele rehabilitacyjne, dokonanych w roku podatkowym zwrotów nienależnie pobranych świadczeń, wydatki związane z ułatwianiem wykonywania czynności życiowych, ulgi abolicyjnej, darowizny na cele krwiodawstwa, darowizny na cele kultu religijnego, darowizny na cele pożytku publicznego, ulgi prorodzinnej, użytkowania Internetu, darowizny na pit 2013 cele charytatywno-opiekuńcze na rzecz kościołów i związków wyznaniowych.

Do dodania załącznika PIT/D zobowiązani są podatnicy, dokonujący odliczeń od dochodu lub podatku związanych z wydatkami mieszkaniowymi. Oznacza to, że w tym miejscu należy wykazać np. przysługujące pit 2013 odliczenia związane ze spłatą kredytu lub pożyczki, które zaciągnięte zostały na cele mieszkaniowe.

Pobierz nasz bezpłatny program do PIT-37 z rozliczampodatki.pl.

Stosując Kreator PIT nie ma potrzeby abyś znał się na pit 2013 rozliczaniu formularzy PIT, kreator deklaracji PIT w pełni samodzielnie wygeneruje właściwy formularz PIT.

W jakim celu skorzystać z przedstawianego programu do PIT? - niniejsza aplikacja dokonuje za Ciebie wszelkich wymaganych obliczeń - brak okazji na pomyłkę, - w pełni gratisowy program do PIT, - udostępniamy zarówno program do pobrania, jak i aplikację PIT-37 online, - Twoje wszystkie dane są bezpiecznie przechowywane i nikt nie ma do nich wglądu oprócz Ciebie, - wymieniony program był testowany przez doświadczonych księgowych, dzięki czemu korzystanie z niego jest w pełni bezpieczne.

pit zg

Pit 36 rozliczyć należy mając źródła przychodów z pozostałych źródeł, opodatkowanych na zasadach ogólnych z użyciem skali podatkowej, od których ani pracodawca, ani podatnik w ciągu roku skarbowego nie był zobligowany do odprowadzania zaliczek.

PIT 39 rozliczają pit 2013 podatnicy, jacy sprzedali w poprzednim roku nieruchomość albo prawo do nieruchomości.

W przypadku, gdy jeden ze współmałżonków rozlicza się ze swojej działalności gospodarczej, zaś drugi pozyskuje dochód, obliczany na innym formularzu, składają oni wspólną deklarację PIT-36.

Możesz też sporządzić PIT przez internet. Nie musisz nic pobierać ani instalować. Kliklnij poniżej i wypełnij PIT online!